MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: select
id: Pilih

en: Content
id: Konten

en: Field
id: Bidang

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten

en: Linked to file
id: Ditautkan ke berkas

en: Nothing
id: Tidak ada
