MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: select
ka: მონიშვნა

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Field
ka: ველი

en: Nothing
ka: არაფერი
