MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: select
ku: ده‌ستنیشان کردن

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Field
ku: خانە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
