MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Field
lt: Laukelis

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko
