MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to no translation catalogue (10 entries)

en: select
no: velg

en: Content
no: Innhold

en: File
no: Fil

en: Field
no: Felt

en: Link image to
no: Lenk bilde til

en: Linked to content
no: Lenket til innhold

en: Linked to file
no: Lenket til fil

en: Nothing
no: Ingenting

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
no: Rekursiv rendering oppdaget ved visning av entiteten @entity_type @entity_id. Avbryter visning.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
no: Rekursiv gjengivelse ble oppdaget ved opptegning av entiteten %entity_type: %entity_id, ved bruk av %field_name feltet på pakken %bundle_name. Avbryter oppteging.
