MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Field
oc: Camp

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
