MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: select
pl: wybierz

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Field
pl: Pole

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Linked to file
pl: Odnośnik do pliku

en: Nothing
pl: Niczego

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
pl: Wykryto rekurencyjne renderowanie w trakcie renderowania encji %entity_type: %entity_id, używającej pola %field_name w zestawie %bundle_name. Przerwano renderowanie.
