MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: select
pt: seleciona

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Arquivo

en: Field
pt: Campo

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Linked to content
pt: Linkado ao conteúdo

en: Linked to file
pt: Linkado ao arquivo

en: Nothing
pt: Nada

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
pt: Renderização recursiva detectada durante a renderização da entidade @entity_type @entity_id. Abortando renderização.
