MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: select
sk: výber

en: Content
sk: Obsah

en: File
sk: Súbor

en: Field
sk: Pole

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
sk: Pri renderovaní entity @entity_type @entity_id bolo zistené  rekurzívne vykresľovanie. Renderovanie bolo prerušené.
