MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: select
tr: seç

en: Content
tr: İçerik

en: File
tr: Dosya

en: Field
tr: Alan

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Linked to file
tr: Dosyaya bağlantılı

en: Nothing
tr: Hiçbir şey
