MultiRender mode formatter collection (2.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: select
uk: вибір

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Field
uk: Поле

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Nothing
uk: Нічого

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності @entity_type @entity_id виявлено рекурсію. Генерування перервано.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності %entity_type: %entity_id використовуючи поле %field_name на пакеті %bundle_name, виявлено рекурсію. Генерування перервано.
