MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: select
da: vælg

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Field
da: Felt

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
da: Rekursiv rendering opdaget under rendering af entity @entity_type @entity_id. Afbryder rendering.
