MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: select
hi: चुने

en: Content
hi: सामग्री

en: File
hi: फ़ाइल

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Linked to file
hi: फाइल से लिंक हो गया.

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
