MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: select
hu: választás

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: Field
hu: Mező

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Linked to file
hu: Hivatkozva a fájlra

en: Nothing
hu: Semmi

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
hu: @entity_type típusú @entity_id entitás megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
hu: %entity_type típusú %entity_id entitás %bundle_name mezőköteg %field_name mezőjével való megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).
