MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: select
nl: selecteer

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Field
nl: Veld

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
nl: Recursie gevonden tijdens het renderen van entiteit @entity_type @entity_id. Rendering is afgebroken.

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
nl: Recursieve rendering gedetecteerd bij weergave van entiteit %entity_type: %entity_id, bij gebruik van veld %field_name in bundel %bundle_name. Renderen is gestopt.
