MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: select
ar: اختر

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Field
ar: الحقل

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى

en: Linked to file
ar: مرتبط بالملف

en: Nothing
ar: لا شيء
