MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: select
et: selekteeri

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Field
et: Väli

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Recursive rendering detected when rendering entity %entity_type: %entity_id, using the %field_name field on the %bundle_name bundle. Aborting rendering.
et: Tuvastati rekursiivne renderdamine olemi %entity_type: %entity_id puhul, kasutades välja %field_name kogumis %bundle_name. Renderdamine katkestatud.
