MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: Content
gl: Contido

en: File
gl: Ficheiro

en: Field
gl: Campo

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
