MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: select
hr: odaberite

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Field
hr: Polje

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
