MultiRender mode formatter collection (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Field
ta: புலம்

en: Linked to content
ta: உள்ளடக்கத்துடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Linked to file
ta: கோப்புடன் தொடர்பிலுள்ளது

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
