Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Email address
is: Netfang

en: Site name
is: Nafn vefs

en: Default front page
is: Sjálfgefin forsíða

en: Slogan
is: Slagorð

en: About
is: Um

en: Default 403 (access denied) page
is: Sjálfgefin 403 (aðgangi hafnað) síða

en: Default 404 (not found) page
is: Sjálfgefin 404 (finnst ekki) síða
