Multi Site Configuration (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Default front page
sk: Predvolená titulná strana

en: About
sk: Informácie o

en: Default 403 (access denied) page
sk: Štandardná stránka 403 (prístup odmietnutý)

en: Default 404 (not found) page
sk: Štandardná stránka 404 (stránka nenájdená)

en: How this is used depends on your site's theme.
sk: Ako bude použitý závisí od vašej témy vzhľadu web stránky.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
sk: Táto stránka sa zobrazí, pokiaľ aktuálny používateľ nemá prístup k vyžiadanému dokumentu. Pre zobrazenie všeobecnej stránky "prístup odmietnutý" ponechajte toto pole prázdne.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
sk: Táto stránka sa zobrazí, pokiaľ vyžiadanému dokumentu neodpovedá nič iného. Pre zobrazenie všeobecnej stránky "stránka nebola nájdená" ponechajte toto pole prázdne.
