Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Site name
he: שם האתר

en: Default front page
he: ברירת המחדל לדף הראשי

en: Slogan
he: סלוגן

en: About
he: אודות

en: Default 403 (access denied) page
he: ברירת המחדל לעמוד 403 (אין הרשאה)

en: Default 404 (not found) page
he: ברירת המחדל לעמוד 404 (לא נמצא)

en: How this is used depends on your site's theme.
he: השימוש שיעשה בזה תלוי בערכת העיצוב של האתר.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
he: דף זה יוצג כאשר הגישה למסמך המבוקש נדחית עבור המשתמש הנוכחי. השאירו ריק כדי להציג דף "גישה נדחתה" גנרי.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
he: דף זה מוצג כאשר אין אף תוכן אחר שתואם את המסמך המבוקש. השאירו ריק כדי להציג "דף לא נמצא" גנרי.
