Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Default front page
jv: Kācā utama gawan

en: Slogan
jv: Sesanti

en: About
jv: Ngenani

en: Default 403 (access denied) page
jv: Kācā Default 403 (akses ditolak)

en: Default 404 (not found) page
jv: Kācā Default 404 (kācā ora ditemokaké )

en: How this is used depends on your site's theme.
jv: Kepriye maneh iki mau gumantung karo tema situs Sampéyan.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
jv: Kācā iki ditampilaké nalikā panjalukan dokumen ditolak karo panganggo saiki. Kosongaké kanggo nampilaké kācā "akses ditolak" asli.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
jv: Kācā iki ditampilaké nalikā ora ānā konten sing cocok karo panjalukan dokumen. Kosongaké kanggo nampilaké kācā asli "kācā ora ditemokna".
