Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Site name
oc: Nom del site

en: Default front page
oc: Pagina d'acuèlh per defaut

en: Slogan
oc: Eslogan

en: About
oc: A prepaus

en: Default 403 (access denied) page
oc: Pagina 403 per defaut (accès refusat)

en: Default 404 (not found) page
oc: Pagina 404 per defaut (pagina pas trobada)

en: How this is used depends on your site's theme.
oc: Cossí es fa servir aquò depend del vòstre tèma del site.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
oc: Aquesta pagina es afichada quand l'afichatge del document es refusat a l'utilizaire actual. Daissatz void per afichar una pagina "Accès refusat" generica.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
oc: Aquesta pagina es afichada quand cap de contengut correspond pas al document demandat. Daissatz void per afichar una pagina "Pagina pas trobada" generica.
