Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Site name
tr: Site adı

en: Default front page
tr: Varsayılan ana sayfa

en: About
tr: Hakkında

en: Default 403 (access denied) page
tr: Öntanımlı 403 (erişim engellendi) sayfası

en: Default 404 (not found) page
tr: Öntanımlı 404 (bulunamadı) sayfası

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
tr: Kayıt sırasında, yeni parola istekleri ve diğer bildirimler için gönderilen otomatik e-postalardaki <em>Kimden</em> adresi. (Bu e-postanın istenmeyen e-posta olarak işaretlenmesini önlemek için sitenizin alan adıyla biten bir adres kullanın.)

en: How this is used depends on your site's theme.
tr: Bunun nasıl kullanılacağı sitenizin temasına bağlıdır.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
tr: İstenilen belge onu isteyen kullanıcıya kapalıysa bu sayfa görüntülenir. Düz bir "erişim engellendi" sayfası görüntülemek için boş bırakın.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
tr: İstenilen belgeyle eşleşen bir içerik bulunamadıysa bu sayfa görüntülenir. Düz bir "sayfa bulunamadı" sayfası görüntülemek için boş bırakın.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page. Leave blank to display the default front page.
tr: İsteğe bağlı olarak, ön sayfa olarak görüntülenecek göreceli bir URL adresi belirtin. Varsayılan ön sayfayı görüntülemek için boş bırakın.
