Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Default front page
et: Vaikimisi esileht

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: About
et: Programmist

en: Default 403 (access denied) page
et: Vaikimisi 403 (ligipääs keelatud) leht

en: Default 404 (not found) page
et: Vaikimisi 404 (lehte ei leitud) leht

en: How this is used depends on your site's theme.
et: Kuidas seda lauset kasutatakse, sõltub kasutatavast teemast.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
et: Seda lehte näidatakse, kui soovitud leht on selle kasutaja jaoks keelatud. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "ligipääs keelatud" lehte.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
et: Seda lehte kuvatakse, kui mitte mingi sisu ei sobi küsitud dokumendina. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "lehekülge ei leitud" lehte.
