Multi Site Configuration (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Default front page
hr: Zadana naslovnica

en: About
hr: Opis

en: Default 403 (access denied) page
hr: Zadana 403 (pristup odbijen) stranica

en: Default 404 (not found) page
hr: Zadana 404 (nije pronađeno) stranica

en: How this is used depends on your site's theme.
hr: Kako će se ovo koristiti, ovisi o predlošku vaše lokacije.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
hr: Ova se stranica prikazuje kada korisnik nema ovlasti pregleda traženog sadržaja. Ostavite prazno kako bi prikazali generičku "pristup uskraćen" stranicu.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
hr: Ova se stranica prikazuje kada nema sadržaja koji odgovara traženom dokumentu. Ostavite prazno kako bi prikazali generičku "stranica nije pronađena" stranicu.
