Multilevel Tabs (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über

en: (active tab)
de: (aktiver Reiter)

en: Shown tabs
de: Angezeigte Reiter

en: Select tabs being shown in the block
de: Reiter auswählen, die im Block angezeigt werden sollen
