Multilevel Tabs (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Other
fr: Autre

en: Tabs
fr: Onglets

en: About
fr: À propos

en: (active tab)
fr: (onglet actif)

en: Shown tabs
fr: Onglets affichés

en: Select tabs being shown in the block
fr: Sélectionner les onglets à afficher dans le bloc
