Multilevel Tabs (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Other
ja: その他

en: Tabs
ja: タブ

en: About
ja: アバウト

en: (active tab)
ja: (アクティブなタブ)

en: Shown tabs
ja: 表示されるタブ

en: Select tabs being shown in the block
ja: ブロック内に表示される選択用タブ
