Multilevel Tabs (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Other
lt: Kiti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: About
lt: Apie

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Shown tabs
lt: Parodytos kortelės

en: Select tabs being shown in the block
lt: Pasirinkite kurias korteles rodyti bloke
