Multilevel Tabs (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Other
pl: Inne

en: Tabs
pl: Zakładki

en: About
pl: O stronie

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Shown tabs
pl: Wyświetlane zakładki

en: Select tabs being shown in the block
pl: Wybór zakładek, które są wyświetlane w bloku
