Multilevel Tabs (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Other
cs: Jiné

en: Tabs
cs: Záložky

en: About
cs: Popis

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Shown tabs
cs: Zobrazené záložky

en: Select tabs being shown in the block
cs: Vyberte záložky, které jsou uvedeny v bloku.
