Multilevel Tabs (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Other
da: Anden

en: Tabs
da: Faner

en: About
da: Om

en: (active tab)
da: (aktiv fane)

en: Shown tabs
da: Viste faner

en: Select tabs being shown in the block
da: Vælg tabs som vises i blokken
