Multilevel Tabs (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Other
es: Otro(s)

en: Tabs
es: Pestañas

en: About
es: Acerca de

en: (active tab)
es: (solapa activa)

en: Shown tabs
es: Pestañas mostradas

en: Select tabs being shown in the block
es: Seleccionar las pestañas que serán mostradas en el bloque
