Multilevel Tabs (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Other
et: Muu

en: Tabs
et: Sakid

en: About
et: Programmist

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Shown tabs
et: Näidatavad sakid

en: Select tabs being shown in the block
et: Vali plokis kuvatavad sakid
