Multilevel Tabs (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Other
hi: अन्य

en: Tabs
hi: टैब्स

en: About
hi: के बारे में

en: (active tab)
hi: (सक्रिय टैब)

en: Shown tabs
hi: दिखाया टैब

en: Select tabs being shown in the block
hi: टैब का चयन ब्लॉक में दिखाया जा रहा है
