Multilevel Tabs (1.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Other
hu: Egyéb

en: Tabs
hu: Fülek

en: About
hu: Leírás

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: @local-task-title@active
hu: @local-task-title @active

en: Shown tabs
hu: Megjelenített fülek

en: Select tabs being shown in the block
hu: A blokkban megjelenítendő fülek kiválasztása

en: Level 4
hu: 4. szint

en: Level 5
hu: 5. szint
