Multilevel Tabs (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Other
id: Lainnya

en: Tabs
id: Tab

en: About
id: Tentang

en: (active tab)
id: (tab aktif)

en: Select tabs being shown in the block
id: Pilih tab yang akan ditampilkan pada blok.
