Multilevel Tabs (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Other
it: Altro

en: Tabs
it: Schede

en: About
it: Informazioni

en: (active tab)
it: (scheda attiva)

en: Shown tabs
it: Schede visualizzate

en: Select tabs being shown in the block
it: Seleziona le schede visualizzate nel blocco
