Multilevel Tabs (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Other
nl: Andere

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: About
nl: Over

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Shown tabs
nl: Weergegeven tabs

en: Select tabs being shown in the block
nl: Selecteer de tabs die in het blok worden weergegeven
