Multilevel Tabs (1.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Other
pt: Outros

en: Tabs
pt: Abas

en: About
pt: Sobre

en: (active tab)
pt: (aba ativa)

en: Level 1
pt: Nível 1

en: Level 2
pt: Nível 2

en: Shown tabs
pt: Abas exibidas

en: Select tabs being shown in the block
pt: Selecione as abas que estão sendo exibidas no bloco

en: Level 3
pt: Nível 3

en: Level 4
pt: Nível 4

en: Level 5
pt: Nível 5
