Multilevel Tabs (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Other
ro: Altele

en: Tabs
ro: Taburi

en: About
ro: Despre

en: (active tab)
ro: (tab activ)

en: Shown tabs
ro: Taburi afișate

en: Select tabs being shown in the block
ro: Selectați taburile care să fie afișate în bloc
