Multilevel Tabs (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Other
ru: Другое

en: Tabs
ru: Вкладки

en: About
ru: Информация

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: Shown tabs
ru: Показанные вкладки

en: Select tabs being shown in the block
ru: Выберите вкладки, показываемые в блоке
