Multilevel Tabs (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Other
sv: Övriga

en: Tabs
sv: Flikar

en: About
sv: Om

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Shown tabs
sv: Synliga flikar

en: Select tabs being shown in the block
sv: Välj flikar som skall synas i blocket
