Multilevel Tabs (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Other
tr: Diğer

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: About
tr: Hakkında

en: (active tab)
tr: (etkin sekme)

en: Shown tabs
tr: Gösterilen sekmeler

en: Select tabs being shown in the block
tr: Blokta gösterilen sekmeleri seçin
