Multilevel Tabs (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Other
uk: Інше

en: Tabs
uk: Вкладки

en: About
uk: Про модуль

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Shown tabs
uk: Показувані вкладки

en: Select tabs being shown in the block
uk: Виберіть вкладки, що будуть показуватись у блоці
