Drupal 8 multilingual demo (8.x-1.10) - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Currency
lv: Valūta

en: On
lv: Aktīvs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Picture
lv: Attēls

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Authored by
lv: Autors

en: Price
lv: Cena

en: Desc
lv: Dilst.

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Users
lv: Lietotāji

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Tools
lv: Rīki

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Products
lv: Preces

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Personal contact form
lv: Personīgā kontaktu forma

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: All content
lv: Viss saturs

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Not specified
lv: Nav norādīts

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML
