Drupal 8 multilingual demo (8.x-1.4) - en to az translation catalogue (43 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: On
az: Aktiv

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Help
az: Dəstək

en: Picture
az: Şəkil

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Users
az: İstifadəçilər

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Authored on
az: Müəllifi

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Tabs
az: Tablar

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Not applicable
az: Tətbiq edilmir

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Personal contact form
az: Şəxsi əlaqə forması

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: All content
az: Bütün kontent

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
